dieta dr dąbrowskiej

img

Weganie doskonale wiedzą, jak się odżywiać, aby ich dieta nie niosła za sobą skutków, które powszechnie się ją oskarża, czyli nie powodowała niedoborów składników odżywczych. Weganie często postrzegani są jako światopoglądowi odmieńcy i osoby zafiksowane na punkcie dobra zwierząt wegańska jest przy tym traktowana jako niezdrowy wyraz tej fiksacji. Interesuje mnie rozpisanie diety wegańskiej wspomagającej tarczycę w walce z niedoczynnością oraz określenie wszelkich korzyści jak i zagrożeń z niej płynących.

I prawie dostałem zawału, kiedy mimo moich bohaterskich prób przekonania że się do takich eksperymentów nie nadaję, usłyszałem „Z nadwagą , nadciśnieniem, dną moczanową, to może jedna z ostatnich i bardzo dobrych okazji, żeby powalczyć przywrócenie organizmu na właściwe tory”, gabinet zdruzgotany, ale nie pokonany. Z natury jestem łasuchem, co powoduje dodatkowe kilogramy, później staram się je zrzucić, stosując głodówki i tak w kółko… przygotowywane wg wskazań dr są bardzo różnorodne, smaczne i co też ważne pięknie podane. A powiedz z tym zakwaszaniem, bo przecież jest tak, że jak jesz dużo nabiału, drobiu (słynna dieta) to chcąc nie chcą czuć ten kwaśny w smak w buzi chociażby (czy raczej niesmak).

W czasie stosowania diety oczyszczającej organizm , toksyny są usuwane z organizmu poprzez mocz, stolec. Dieta oczyszczająca pozwoli pozbyć się nagromadzonych toksyn z organizmu i zrzucić parę kilogramów. Oczyszczanie organizmu z toksyn poprzez dietę należy do bardzo skutecznych sposobów na poprawę i zachowanie zdrowia.

Top