catering dietetyczny

img

Jestem przekonana, że przeczytanie jej w sposób uważny, wiele osób skłoni do refleksji i pozwoli wpłynąć na zmianę sposobu myślenia naszym zdrowiu, nie tylko przez pryzmat odżywiania. Teoretycznie wiemy, że owoce i warzywa są zdrowe, ale przyzwyczajeni do życia w biegu i jedzenia na mieście, często wybieramy gotowce, bo jest szybciej, łatwiej, a poza tym nigdy nie mamy czasu. Z drugiej strony łatwo nam wmówić, jak niezdrowy jest produkt czy bo teraz „naukowcy” zalecają zastąpienie go produktami i. Gdyby wszystko było tak proste, jak przekonują nas „naukowcy” i „pani magister” w radiu, bylibyśmy zdrowi, szczupli i młodzi.

Celem diety jest redukcja masy ciała u osób z otyłością i nadwagą, przez stopniowe ograniczenie energii, ograniczenie uczucia głodu oraz utrzymanie dobrego samopoczucia. Nie kurkaj, na leci średnio 2 kg na tydzień więc w sumie jesteś w normie, może jeszcze trochę wody nazbierałaś.U mnie też zastój, a momentami wręcz mi brzuch wywala przed tym okresem, nie ma co się przejmować. Zawdzięczamy im także chelatyzację, czyli wiązanie metali ciężkich, jak ołów czy kadm i odtruwanie organizmu.

Kolejną nieocenioną korzyścią jest także poprawa pracy układu limfatycznego oraz usunięcie nadmiaru wody z organizmu. Powiedzmy sobie jasno: w trzy dni nie da się oczyścić organizmu z toksyn, jak obiecuje większość diet detox. Dlatego oczyszczanie organizmu warto przeprowadzić pod kontrolą dietetyka, który pomoże odpowiednio dobrać produkty oraz ich ilość.

Top