Cennik...

 

Ile zapłacimy za Twoje włosy?

 

...NAJWIĘCEJ!!!

 

 

Wycena włosa opiera się na jego:


-długości (od 30cm) im dłuższe, tym droższe
-kolorze (naturalne blondy droższe niż włosy ciemne)
-jakości (włos włosowi nierówny - nawet dziewicze, nigdy nie pofarbowane włosy mogą się drastycznie od siebie różnić. Wynika to ze struktury włosów, które mogą być bardzo
cienkie i delikatne, puszące się i podatne, lub cienkie ale sprężyste i mocne, mogą być też włosy średniej grubości i grube, dobrze nawilżone, mocne, jedwabiście gładkie i sprężyste. Ale mogą być też suche, kruche i łamliwe z tendencją do rozdwajających się końcówek i szybkiego matowienia. 
- gramaturze (i tu znów okazuje się, że włos włosowi nierówny, są włosy z natury ciężkie jak i bardzo lekkie, zatem podobnej długości kitka np 40 cm może ważyć u jednej osoby 70 gram a u innej 150 gram. Każdy człowiek ma też inną gęstość włosów na głowie, zatem z jednej głowy można ściąć czasem jedną kitkę 60 gram, a z innej kilka takich kitek. 

 


Progi cenowe wynikają ze stopnia wycieniowania, im mniej krótszych włosów w kitce tym wyższa cena, przy czym deklarowana długość włosów musi dotyczyć 80-90% wszystkich włosów w kitce, jeśli np. tylko kilka kosmyków osiąga deklarowaną długosć, a zdecydowana większość włosów jest krótsza, traktujemy włosy jak krótsze Oceniamy również stopień porowatości włosa i stan koncówek, powinny być wyrównane i nie mogą się rozdwajać. Płacimy tylko za długość, która jest dla nas użyteczna. Jest to ważne w przypadku długich włosów, które bardzo często nie były przez lata przycinane, odwieżane.  Włosy w dotyku powinny być miłe, miękkie, gładkie. Nie kupujemy włosów mocno sztywnych/bardzo grubych/czasem szorstkich.
 

 

Ceny podane są za kilogram i uwzględniają długość włosa:
 


25-30 cm ok 1000 - 2000zł

30-40 cm ok 1000 - 3000zł
40-45 cm ok 2000 - 4000zł
45-50 cm ok 2500 - 6000zł
50-55 cm ok 3000 - 7000-8000zł
56-60 cm ok 3000 - 8000zł
60cm wzwyż 3000 - 8000zł

 

Każdą kitkę wyceniamy indywidualnie.

 

Im zdrowsze włosy,

im bardziej sprężyste, lejące,

bez skłonności do przesuszania się i puszenia,

miłe, jedwabiste w dotyku,

w kolorach jasnego blondu,

o gęstych, nie wycieniowanych końcówkach

 

tym wyższą cenę dla danej długości proponujemy.

 

 

<< Wróć do strony głównej

26 marca 2014

 

skup włosów lilu       have2havehair@gmail.com    tel.501225507  skup włosów Toruń, skup włosów Bydgoszcz, skup włosów Brodnica, skup włosów Grudziądz, skup włosów Rypin, skup włosów Lipno, skup włosów Kikół, skup włosów Włocławek, skup włosów Chełmża, skup włosów Chełmno, skup włosów Ciechocinek, skup włosów Wąbrzeźno, skup włosów Golub-Dobrzyń, skup włosów Nowe Miasto Lubawskie, skup włosów Solec Kujawawski, skup włosów Aleksandrów Kujawski, skup włosów Inowrocław, możliwy odbiór osobisty i płatność gotówką! skup wlosow ceny, skup włosów cennik, najlepszy skup włosów, najlepszyskupwlosow.pl